напилення асфальтуУ Дрогобичі закупили спецтехніку, яка струменевим методом напилює асфальт

Цю техніку залучатимуть до проведення поточного ремонту асфальтного покриття на. вул. П. Орлика, Бориславській, Самбірській, І. Франка,.А. Шептицького.

Про це повідомив в прямому ефірі Дрогобицького комунального радіо «Франкова земля» міський голова Тарас Кучма, – передає ZIK.

Посадовець також зазначив, що впродовж останніх двох років у Дрогобичі змінено підхід до проведення капітального ремонту доріг міста.

«Перш, ніж капітально ремонтувати дорожнє покриття, проводять заміну комунікаційних мереж, або ж виносять їх у зону зелених насаджень», – зауважив Тарас Кучма.

Мер Дрогобича відзначив активність його мешканців, які долучаються до проведення робіт шляхом співфінансування та закликав бізнесменів брати участь у благоустрої міста.

«За останні два роки ми спостерігаємо позитив у формуванні стосунків між громадою та владою. Приємно, що поступово громада переходить від критики до партнерської співпраці у багатьох аспектах життєдіяльності міста, в тому числі й облаштуванні благоустрою та проведенні ремонту вулиць», – сказав Тарас Кучма.