Ляпис Трубецкой«Мої пісні — це не якісь філософські притчі. Це можливість зафіксувати себе і повернутися в той стан»

Серія акустичних концертів BRUTTO почалася з блискавичного солд-ауту. Квитки на концерт у Києві були продані за 54 хвилини після того, як стартував онлайн-продаж. Наступні концерти цієї серії пройдуть: 12 травня у Львові, 13 травня в Ужгороді, 14 травня в Самборі, 15 травня в Трускавці.

24 і 25 квітня в Аtmasfera 360 (Київський планетарій) відбулися перші акустичні концерти Сергія Міхалка і Ко з програмою «Вечірнє сонце». Концерти пройшли у форматі творчого вечора: прозвучали пісні BRUTTO і Ляпісів в акустичному виконанні, вірші і розповіді, глядачі змогли поспілкуватися з учасниками групи в неформальному колі. Репортаж про концерт – на www.24tv.ua

«Концерт Brutto пройшов в домашній теплій атмосфері. Лідер гурту Сергій Міхалок після кожної пісні відверто розмовляв із публікою – розповідав життєві історії, спогади з дитинства, жартував».

«Повертаючись у спогадах до тих чи інших подій, під акомпанемент гітар Паші Ланістера та Лефта (Денис Мельник), Міхалок співав пісні, що нагадували про ті часи. «Мої пісні — це не якісь філософські притчі. Це можливість зафіксувати себе і повернутися в той стан», — розповів він залу.

Атмосфери тому, що відбувалося, додавали підібрані спеціально під кожну композицію відеопроекції на куполі Планетарію — Всесвіт, планети, гори, мегаполіси, гігантські квіти», — пише http://nv.ua/lifestyle/showbiz/mihalok-i-brutto-nachali-akusticheskij-tur-kontsertami-v-kieve-112785.html

Все почалося з виходу пісні «Вечірнє сонце» на вірші геніальної української поетеси Ліни Костенко: https://www.youtube.com/watch?v=DKNWS2eKD4U

Музиканти BRUTTO не очікували такої реакції. Було багато добрих і теплих слів… А потім прийшов лист від дочки Ліни Костенко і стало зрозуміло, що іноді, щоб тебе почули, — потрібно не кричати, а говорити тихо і спокійно.

Лист від дочки Ліни Костенко:
«Шановний Сергію! …Бажаємо Вам, щоб Україна стала Вам доброю і щедрою другою Батьківщиною, — в надії, що і Білорусь, з якої у нас особливі відносини, знайде свободу і європейське майбутнє.

Звичайно, Ліна Василівна Костенко дає Вашій групі дозвіл на виконання цієї пісні і бажає Вам успіху. Прекрасне оригінальне виконання. Ми теж дуже поважаємо творчість Вашої групи в усіх її еволюціях і цінуємо її громадянську позицію. Дякую Вам за те, що були з нами в ті трагічні і прекрасні часи Революції гідності. Це назавжди.

Всього найкращого!
Оксана Пахльовська»

Натхненні успіхом пісні, BRUTTO підготували особливу акустичну програму в форматі творчого вечора з Міхалком і Ко — «Вечірнє сонце».

Такі зустрічі дозволять створити особливу атмосферу, яка неможлива на великих концертах, уможливить тісне спілкування фанатів групи зі своїми кумирами. Вони для тих, хто хоче не тільки побачити і почути, але й відчути або навіть стати співучасником …
Виступи з акустичною програмою «Вечірнє сонце» пройдуть в таких містах:
12 травня — Львів
13 травня — Ужгород
14 травня — Самбір
15 травня — Трускавець
19 травня — Чорноморськ
20 травня — Одеса
3 червня — Дніпропетровськ

Більше інформації про концерти ви знайдете в соціальних мережах і на сайті BRUTTO 

За даними прес-релізу