волейбол у ТрускавціУ змаганнях брали участь команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл з Самбору, Нового Роздолу, Стрия, Старого Самбору, Жидачева та Трускавця

З 10 по 12 березня 2017 р. у м. Трускавець в спортивно-оздоровчому комплексі дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ» проведено обласний юнацький турнір з волейболу «ТРУСКАВЕЦЬКІ ПРОЛІСКИ — 2017» серед дівчат 2005-2006 р.н.

Організатори змагань — відділ освіти Трускавецької міської ради ( завідувач Орест Лобик) та ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ». Безпосереднім проведенням змагань займалась суддівська колегія з числа тренерів відділення волейболу ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ».

Відкривав обласний юнацький турнір директор ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» Любомир Мацькович. Розпочались змагання з рівняння на Прапор та виконання Гімну України. На урочистому відкритті учасників змагань вітали міський голови м. Трускавця Андрій Кульчинський та завідувач відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Трускавецької міської ради Роман Коваль.

Змагання проводились за коловою системою. За результатами ігор переможцем турніру стала команда м. Стрий. Друге місце вибороли дівчата спортивної школи Нового Роздолу. Бронзові медалі та ІІІ місце у активі команди ДЮСШ м. Старого Самбору. Четверту сходинку у турнірній таблиці посіла команда Трускавецького ДЮССК «СПОРТОВЕЦЬ». П’яте та шосте місце поділили юні волейболістки з Самбору та Жидачева.

Всі призери волейбольного турніру «ТРУСКАВЕЦЬКІ ПРОЛІСКИ — 2017» були нагороджені грамотами та медалями ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ».

Заступник директора ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ»
з навчально-виховної роботи Ігор Гургула