путін істеритьРосія просить США поговорити хоч про що-небудь, але Трампу все одно, — Боровий

Відомий опозиціонер, політик і російський підприємець написав про те, що Кремль вже не знає, якими способами на себе звернути увагу Штатів, які в упор не хочуть бачити кремлівського диктатора.

На цій хвилі невизнання і відвертої байдужості, у Путіна забули про все: не обговорюється окупований Крим і Донбас, як-то зовсім поміж іншим йдеться про Сирію. Ось що з цього приводу пише у своєму блозі на «Обозревателе» Костянтин Боровий:

«Ця істерика триває безперервно вже півтора місяці. Кремль хоче хоч яких-небудь переговорів. Задіяні всі можливі канали, навіть ті, які раніше вважалися неприйнятними і опозиційними. Пєсков, Лавров, «незалежні» політологи…

«Путін готовий до переговорів, у Кремля є пропозиції, Путін готовий до зустрічі з Трампом, ну обговоріть хоч що-небудь з нами». Ресурси тануть з катастрофічною швидкістю. Підтримувати навіть видимість присутності і стабільності на кримському, східно-українському, сірійською, військово-провокаційному і внутрішньому «фронтах» вже немає ніякої можливості.

«Проблема Криму – не обговорюється» — давно забута фраза. «Необережна» заява Трампа, що пора йти зі сходу України і звільняти Крим не викликало жодної реакції Кремля. Вірніше, викликало заяву про готовність до переговорів.

«Ну, будь ласка, Христа ради, хоч про РСМД-договорі, хоч про Крим, хоч про кібер-атаки, хоч про шпигунів…». Навіть найсвятіше, висунення кандидатом на виборах нацлідера – можна це обговорити. Можна знову висунути якого-небудь ведмедика Тедді.

Вибори понарошку з кандидатом Міхал Івановичем Понарошку – готові обговорювати. Хоч тушкою, хоч опудалом – не згуби, государ. Мовчить бусурман. А тут і нафта, гадина, до вказівок не прислухається. «Ми ж тепер білі, пухнасті, про ядерний попіл вже півроку мовчимо, стримуємося».

«Невже дарма?»