намети для оглядуНа Львівщині на території 10 лікарень, які визначені для лікування хворих на коронавірус, встановили намети для тимчасових пунктів прийому пацієнтів

У цих наметах хворих з підозрою на коронавірус

оглядатимуть лікарі, аби визначити, чи вони потребують подальшої госпіталізаціїу стінах медзакладу, чи можуть лікуватися вдома.

Як роз’яснюють у Львівській ОДА, таке рішення прийнято на виконання розпорядження керівника державного штабу проти розповсюдження Cоvid-19, Віктора Ляшка «Про облаштування тимчасових пунктів прийому та сортування хворих на коронавірусну хворобу», передає Д-НК.  Правоохоронці області повинні здійснюватимуть біля таких наметів охорону правопорядку.

намети для огляду

Також читайте: Комбінація з двох антибіотиків показала 100% ефективність проти COVID-19

Аналогічний тимчасовий пункт прийому пацієнтів 29 березня силами служби ДСНС міста Дрогобича було розгорнуто і на території Стебницької міської лікарні. За словами керівника відділу охорони здоров’я ДМР Володимира Чуби, мета таких пунктів визначити ступінь захворюваності пацієнтів і установити якого лікування від потребує: в палаті інтенсивної терапії чи може проходити лікування вдома, або ж у нього не підтвердився діагноз коронавірус, і такий хворий може бути скерований на лікування в терапевтичне відділення при виявленій формі грипу. Також метою діяльності таких тимчасових пунктів огляду є недопущення поширення вірусу між здоровими та хворими на недугу пацієнтами.

Також читайте: У ЗСУ розповіли про ситуацію з коронавірусом у війську

В обласному штабі протидії коронавірусу також пояснюють, що завдяки роботі тимчасових пунктів в лікарні кластимуть лише хворих зі станом середньої важкості та важких хворих. Осіб, які матимуть легку форму вірусу, відправлятимуть на амбулаторне лікування. Наразі ж у Львівській облдержадміністрації очікує додаткових роз’яснень щодо функціонування тимчасових пунктів прийому пацієнтів.

Додамо, базовими лікарнями для лікування хворих на коронавірус на Львівщині визначені: Львівська обласна інфекційна лікарня, 8-ма міська клінічна лікарня Львова, Львівський регіональний фтизіопульмонологічний лікувально-діагностичний центр, Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи та шість лікарень у районах області. Серед них Стебницька міська лікарня. Вона прийматиме пацієнтів, коли Львівська обласна інфекційна лікарня буде переповнена хворими.