З нагоди Дня міста Стебника, яке відбудеться 28 серпня, у місті проведуть конкурс дворів

Мешканців закликають організувати прибирання своїх прибудинкових територій та підготувати рідне місто до святкування, потурбувавшись не лише про центральну частину міста, а й про вулички та околиці.

Конкурс ініційований громадською організацією «Новий Стебник» та старостою міста Тарасом Городиським. Організатори стверджують, хочуть мотивувати мешканців підтримувати місто в чистоті та не залишатись байдужими до питань благоустрою прибудинкової території.

Відтак, учасникам ініціативи необхідно до 26 серпня облагородити та прибрати територію навколо свого дому. А 27 серпня комісія, сформована з представників місцевої влади та представників громадської організації, завітає до будинків та оцінить результати виконаних робіт.

Оцінювання відбуватиметься за 5-ти бальною шкалою та за наступними критеріями:

  • чистота двору і наявність смітників;
  • облагородження газону/клумби;
  • наявність і стан дитячого майданчику;
  • наявність і стан лавок;
  • облагородження входів до під’їздів та наявність пандусів.

Оцінюватимуть те, на що мешканці будинку мають вплив і можуть змінити.

Участь можуть взяти лише мешканці багатоквартирних будинків і це не обов’язково має бути ОСББ.

Результати конкурсу оголосить староста Стебника Тарас Городиський на Майдані Шевченка під час відзначення Дня міста. Мешканці будинку, який переможе, отримають грошову винагороду на придбання будівельних матеріалів.

Для участі обов’язково потрібно заповнити анкету: https://forms.gle/YAn4LPeDhrATBhvX6

Це може зробити голова ОСББ або ж мешканець чи мешканка будинку. Якщо голова ОСББ бажає зареєструвати кілька будинків, то достатньо заповнити одну анкету.