У Стебнику організували зустріч з головами ОСББ – щоб донести до людей необхідну інформацію про підготовку до можливого загострення воєнних дій чи виникнення надзвичайних ситуацій. Зустріч провели у приміщенні колишньої міської ради.

Організаторами зустрічі виступили староста Стебника Тарас Городиський, спільно з начальником відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Дрогобицької міської ради Ігорем Юзьв’яком та головним спеціалістом відділу Адріаном Вишницьким. До зустрічі долучилася депутатка Дрогобицької міської ради Наталія Мичуда.

«В ході зустрічі було проговорено планові дії населення під час виникнення надзвичайної ситуації. В Стебнику укриття населення має здійснюватись у підвальних приміщеннях багатоповерхівок. Тому було важливо донести необхідну інформацію до голів ОСББ» – наголошує Ігор Юзьв’як.

В подальшому голови ОСББ, які відповідальні за ситуацію в своїх будинках, повинні донести всю необхідну інформацію іншим мешканцям, задля максимальної поінформованості та попередження паніки серед населення.

Для укриття людей у підвальних приміщеннях багатоповерхівок – вони повинні бути обстежені та приведені до придатного стану – звільнені від зайвих речей, які захаращують проходи, сухі та освітлені.