Черкаська та Київська обласна державні адміністрації цими днями надіслали листи-подяки Управлінню культури та розвитку туризму ДМР, зокрема його керівнику Ігорю Чаві за співпрацю в галузі туризму та допомогу в підвищенні туристичної привабливості двох областей.

Як йдеться у листі – Черкаська область має значний туристичний потенціал, який активно розвиває. У 2020 році в Черкасах провели брендування регіону. За допомогою зверталися до Дрогобича, який останні 5 років демонструє вагомі результати у цій сфері. Зокрема, систематично впроваджує нові туристичні проекти, пишається розробленим брендуванням та айдентикою, постійно вдосконалює туристичні марштури в місті Котермака і тим самим приваблює нові туристичні потоки в місто та регіон.

Зважаючи на досвід фахівців КП «Туристично-інформаційний центр» Дрогобича Черкаська обласна державна адміністрація звертається з проханням продовжити співпрацю із містом Котермака у сфері обміну досвідом між фахівцями. Принагідно хочемо подякувати начальнику Управління культури та розвитку туризму ДМР Ігорю Чаві за надання протягом 2020-2021 рр, консультаційної та експертної підтримки Черкаській області в процесі створення бренду області та написання Стратегії, – йдеться у надісланому листі.

Аналогічний лист-подяка надійшов і від Київської обласної державної адміністрації.

Для нас Дрогобич це один з прикладів міст в Україні, де якісно впроваджують брендинг території та системно розвивається туризм, тому досвід, яким поділився з нами Дрогобич, є надзвичайно цінний та корисний для нас. Тому висловлюємо Вам свою повагу і вдячність за плідну співпрацю і хочемо її продовжити, – йдеться у листі-подяці Київської обласної державної адміністрації.