новини СтебникаОбласний центр соціальної реабілітації дітей з особливими потребами переїхав у нове приміщення в місті Стебнику

Відтепер діти матимуть належні умови для надання медичних послуг та проведення реабілітаційних заходів. Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Василь Мартиняк, — інформує прес-служба ЛОДА.

«На сьогодні установа має можливість продовжити свою практичну діяльність в новому, облаштованому для реабілітації дітей приміщенні.

Тут обладнано необхідні кабінети для більш якісної роботи, що дасть можливість забезпечити безперервні реабілітаційні послуги з одночасним перебуванням 50 дітей,— зазначив Василь Мартиняк. — Фахівці центру також проводять заняття з іпотерапії на кінноспортивній базі, а також з лікувальної фізкультури на базі водно-спортивного комплексу «Спортовець» у Трускавці». Досі обласний центр соціальної реабілітації дітей з особливими потребами надавав послуги в орендованому приміщенні трускавецького санаторію «Джерело».

За час функціонування центру соціальну реабілітацію з медичними послугами отримала 551 дитина з особливими потребами нашої області.