нелегалиУправління транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації спільно із Західним міжрегіональним управлінням Укртрансбезпеки та працівниками Стрийського районного управління поліції здійснили заходи державного контролю щодо припинення нелегальних перевезень.

Як інформує управління транспорту та зв’язку Львівської ОДА, за результатами проведеної спільної перевірки, що відбулась 8 червня у Сколе, виявлено факти надання послуг без дозвільних документів з перевезення пасажирів автомобільним транспортом сполученням Дрогобич – Сколе, передає Д-НК.

Працівники Західного міжрегіонального управління Укртрансбезпеки склали відповідний акт про порушення вимог Закону України «Про автомобільний транспорт».
Водночас, у ході спільної рейдової перевірки працівниками Стрийського районного управління поліції встановлено, що водій даного транспортного засобу перевозив більше пасажирів, ніж кількість місць для сидіння, передбачена технічними характеристиками транспортного засобу, чим порушив протиепідемічні заходи та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 44-3 КУпАП.

Нелегальні пасажирські перевезення – це недоотримання коштів бюджетом та пенсійним фондом за рахунок несплачених податків та соціальних внесків, але передусім – це порушення наших з вами прав бути комфортно і безпечно перевезеними, це нехтування елементарними правилами безпеки.

Тож для управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації, як органу центральної влади, який реалізовує державну політику із забезпечення безпеки перевезень, боротьба із нелегальними перевізниками є одним із першочергових завдань.