Компанія Cosmo-Prof представляє професійне косметологічне обладнання таке, як косметологічні комбайни від перевірених світових брендів, а також інноваційні продукти і космецевтику для використання в косметологічних кабінетах і медичних центрах.

Так як компанія є прямим постачальником з заводів виробників тому отримує ексклюзивні умови та пільги, за рахунок цього може давати чесні ціни для своїх клієнтів. Вся представлена на сайті cosmo-prof.com.ua продукція відповідає міжнародним стандартам якості.

cosmo-prof

Кваліфіковані інженери і менеджери надають повну технічну та інформаційну підтримку. Лікарі-фізіотерапевти мають відповідну освіту, і при покупці проводять докладне навчання на апаратах і допомагають розрахувати вартість процедур.

Магазин професійної косметики та обладнання для салонів краси

COSMO-PROF пропонуємо великий вибір косметологічного обладнання. Апарати для пресотерапії, вакуумного масажу, косметологічні комбайни, апарати радіочастотного ліфтингу, купити професійний апарат для косметологічного кабінету і багато іншого.

Апарати, які пропонує компанія відрізняє від конкурентів використанням сучасних технологій на основі наукових досліджень. Устаткування для косметологічного кабінету включає моно- та багатофункціональні косметологічні апарати для проведення комплексних процедур, а також меблі для організації робочого простору косметолога і пацієнта.

У каталозі представлені: Апарати для обличчя, спрямовані на омолодження, оздоровлення та відновлення тканин, підвищення тонусу і вирівнювання тону шкіри, усунення косметичних недоліків (пігментація, птоз і т.д.). Ці проблеми можна вирішити завдяки апаратам, які тут пропонують: газорідинний пілінг, кислородотерапії, Smas-Lifting, Rf-ліфтинг.

Апарати для тіла, які здійснюють корекцію і моделювання фігури: RF-ліфтинг, LPG, кріоліполіз, міостимуляція, пресотерапія, мікроструми, ліполіз, термоодеяла тощо. Апарати з реєстраційним посвідченням. Послуги апаратної косметології підлягають ліцензуванню. Для отримання ліцензії на надання послуг

На сайті представлені різні медичні апарати, що мають реєстраційне посвідчення.

Переваги компанії COSMO-PROF

В каталозі Cosmo-Prof представлена тільки оригінальна продукція від перевірених виробників в даній області, ефективність і надійність, яких перевірена досвідом і часом. Наші фахівці регулярно проводять лекції та вебінари, на яких докладно розповідають про можливості використання представленої на сайті продукції, включаючи відео демонстрацію.

Також слід відзначити слідуюче:

  • чесна розстрочка, всі відсотки компанія бере на себе
  • навчання апаратної косметології
  • передзамовлення апаратів зі знижкою
  • ремонт обладнання будь-якої складності

Багато товарів найвищої якості можна недорого купити зі знижкою.

Реєструйтеся на сайті, слідкуйте за акційними пропозиціями. Всі апарати, представлені на сайті є в наявності на складі. Так само для вашої зручності тут підтримують наявність комплектуючих. Кваліфікований інженер проводить первісну діагностику кожного апарату, і передпродажну підготовку. При необхідності інженер може виїхати в ваш салон з метою встановлення апарату.