запаси газуНаприкінці грудня ціна на газ на європейських енергетичних хабах досягла рекордної позначки

За даними Української енергетичної біржі, приведена вартість природного газу (Day-Ahead) до кордону України становила 89 гривень за кубометр. На початку січня вартість газу дещо зменшилась, але все одно залишається високою, якщо порівнювати з цінами в цей самий період у попередні роки.

Побутовим клієнтам ТОВ «Львівгаз збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», хвилюватись через енергетичну кризу в Європі не потрібно. Для них ціна на блакитне паливо в січні залишається незмінною – 7,99 грн за метр кубічний.

«Ціна на газ, яку пропонує своїм клієнтам ТОВ «Львівгаз збут», зараз одна з нижчих в Україні. Від травня, коли був запроваджений річний тариф, на постачання до нашої компанії повернулось понад 6000 колишніх клієнтів. Змінивши з тих чи інших причин постачальника, вони знову обрали нас. Вигідна ціна, зручні онлайн сервіси та велика мережа регіональних представництв – ось основні наші переваги, які називають наші «нові-старі» клієнти», – розповів директор ТОВ «Львівгаз збут» Павло Майк.

Зараз клієнти компанії споживають газ за двома довгостроковими тарифами. Перший – «Твій газ Річний», на нього були переведені усі клієнти компанії в травні минулого року. Також цей тариф по замовчуванню застосовується до усіх нових клієнтів. Другий тариф – «Твій газ Рівномірний платіж». На нього перед початком опалювального сезону перейшло 7859 клієнтів.

За умовами обидвох тарифів, ціна блакитного палива для населення до 1 травня 2022 року не перевищуватиме 7,99 грн за кубометр.