У цей час для викладачів та керівників освіти це можливість покращити свої знання та вміння, поділитися досвідом з колегами

Так, вчора завершилась серія навчальних занять для педагогічних працівників історичної галузі Бориславської та Східницької територіальних громад, пише ДНК.

Навчання проводив голова спільноти вчителів історії Віктор Нагловський. Педагоги громад проаналізували підручники та методичні посібники, ділилися досвідом викладання предметом один з одним. Обговорили методи викладання історії в умовах Нової української школи, а також виконали ряд практичних вправ використанням інноваційних методик викладання.

Нагадаємо, що таке ж навчання на початку тижня відбулося й для вчителів мовно-літературної галузі обох громад. Заняття проводились не тільки для вчителів. У Бориславській громаді відбулися виїзні навчання для директорів закладів загальної середньої освіти та їх заступників.

Під керівництвом заступниці директора Бориславського ЗЗСО №3 Оксана Валага. Під час занять учасники обмінялися досвідом щодо запровадження НУШ в адаптаційному періоді, виконали ряд вправ на розвиток критичного мислення, у ході яких отримали корисні ідеї та поради щодо урізноманітнення форм оцінювання навчальних досягнень учнів.