У Раді оскаржили закон про амністію учасників Євромайдан50 депутатів ВР вимагають від Конституційного суду скасувати амністію для учасників євромайдана в 2013-2014 роках під час Революції Гідності

Серед них не лише відверто проросійські депутати, але і

член фракції «СН» Олександр Дубинський.

Відразу 50 депутатів Верховної Ради звернулися до Конституційного суду з вимогою визнати неконституційним положення про амністію для учасників євромайдан в 2013-2014 роках під час Революції Переваги.

Про це повідомляють інформаційні агентства з посиланням на заяву прес-служби КСУ. При цьому журналісти змогли з’ясувати список депутатів, які вимагають позбавити активістів амністії: перелік з’явився на сайті суду в повному обсязі.

Примітно, що вимагають скасувати амністію для активістів євромайдану практично вся фракція «ОПЗЖ» Віктора Медведчука, включаючи Наталію Королевську, Григорія Суркіса, Нестора Шуфрича, Рабіновича і інших проросійських політиків. Плюс до «ОПЗЖ» підключилися виключені з фракції «Слуга народу» Антон Поляков, Анна Скороход та член фракції «СН» Олександр Дубинський.

Повний список підписантів — на сайті КСУ. Під час євромайдану українським активістам вдалося повалити режим Віктора Януковича, який після поразки втік до Росії, де ховається досі.