ПриватБанкПриватБанк зіткнувся з масштабним збоєм роботи програми «Приват24»: при спробі авторизації і входу в систему видається помилка

Сьогодні з ранку в «Приватбанку» стався масштабний збій:

українці в соціальних мережах повідомляють, що недоступно мобільний додаток «Приват24», передає Д-НК.

Крім того, наголошується, що служба підтримки банку також не відповідає на дзвінки про проблему. При цьому технічний збій стався не тільки в звичайних додатках, але і в системі роботи з бізнесом. При спробі зайти в особистий кабінет користувачам видається помилка «504» або «Помилка сервера».

«Приват24 лежить. Видається помилка», — пишуть українці в групі «Приватбанку» на сторінці фінустанови в соціальній мережі Facebook. Прес-служба банку зробила заяву про виникнення аварійної ситуації, яка пов’язана зі збоєм в авторизації при підключенні в «Приват24».

Крім того, в заяві повідомляється, що оплату картами і роботу банкоматів технічна проблема не торкнулася. У банку обіцяють, що найближчим часом проблеми усунуть.

Нагадаємо, що ПриватБанк є найбільшим фінансовим закладом країни і кілька років тому був націоналізований. Олігарх Ігор Коломойський втратив контроль над ним, проте зробив кілька спроб повернути його під свій контроль. У травні український Парламент прийняв закон, який унеможливив повернення банку під контроль олігарха.