У п’ятницю, 1 березня, у Дрогобичі відкриють Алею пам’яті, присвячену полеглим Героям України

У Дрогобичі завершується робота з облаштування Алеї пам’яті, яка вшановуватиме подвиг новітніх Героїв – вихідців Дрогобицької громади, які захищали Україну ціною власного житті, передає ДНК.

Проєкт реалізовують на прохання матерів та дружин загиблих Героїв. Сама ідея та дизайн Алеї належить дружині загиблого Героя Руслана Сіксоя (Ультраса), – художниці Христині Соломчак.

Як пише офіційний сайт ДМР, над виготовленням Алеї пам’яті працювали спільно воїни-ветерани, комунальні служби міста та свідомий бізнес. Встановили символічну металеву конструкцію у парку Степана Бандери.

Алея пам’яті представляє собою символічну арку з розміщеними портретами полеглих захисників. На кожному портреті, окрім фото та короткої інформації про Героя, буде QR-код з посиланням на Електронний пантеон Героїв, де розміщено детальнішу біографічну довідку про кожного воїна, його життєвий та бойовий шлях, обставини загибелі та місце поховання.

Конструкція арки декорована вишиваним орнаментом та символічними птахами. Вони символізуватимуть світлі душі Героїв, які віддали свої життя за Україну.

Коли? – 1 березня, 18:00

Де? – м. Дрогобич, парк Степана Бандери