мітинги у БілорусіНа одного учасника на підтримку Лукашенка прийшло десять учасників опозиції, яку очолив штаб Світлани Тіхановської

На відмінності по учасниках мітингів, що проводились на

підтримку Лукашенка і Тіхановської 16 серпня в Мінську, можна подивитися з висоти пташиного польоту. До таких висновків прийшли після аналізу знімків, зроблених за допомогою дронів, повідомляє Д-НК.

Московітська служба ВВС в своєму телеграм-каналі зазначає, що іспанський архітектор Давид Мансо проаналізував фото мітингів 16 серпня в Мінську за допомогою програми Autocad. Він розділив місце, зайняте протестуючими, по щільності людей: 2 людини, 1 людина і 0,25 людини на квадратний метр. В результаті у нього вийшло, що акція біля стели «Мінськ — місто-герой», що проводиться прихильниками Тіхановскої, зібрала 127,3 тис. осіб.

А мітинг за Олександра Лукашенка на площі Незалежності зібрав всього 12,7 тис. чоловік. Виходить, що правлячому в країні режиму вдалося зібрати в 10 разів менше людей, ніж тих, хто добровільно прийшов на опозиційну акцію.

мітинги в Білорусі

Варто зазначити, що влада збирала переважно працівників бюджетних організацій, робила це з примусу. Але все одно змогла змусити зобразити масовку не 50 тисяч чоловік, як заявляв у своєму виступі Олександр Лукашенко, а тільки 12,7 тис. — дуже скромна кількість людей навіть для не густонаселеної Білорусі.

Такі реальні показники підтримки Олександра Лукашенко і підтримки опозиції. На одного, умовно кажучи, прихильника президента припадають десять білорусів, які виступають за його відставку.