футбол в ТрускавціФутбольний клуб «Трускавець» розпочав сезон-2020 з перемоги

Перша гра обласного чемпіонату виявилася успішною для СФК «Трускавець»: трускавчани обіграли команду «Тартак» з смт. Підбуж з рахунком 4:1 на полі господарів.

Гра проходила в суботу, 15 серпня, і дала старт футбольному сезону, який цьогоріч розпочався із значним запізненням через карантинні обмеження. Ця перемога дуже важлива для трускавчан, адже показала високий рівень підготовки, хорошу якість гри та піднесла командний дух. ФК «Тартак» з Підбужа є досить сильною командою на Дрогобиччині, і перемога в двобої з підбужанами мотивує наших гравців на нові футбольні звитяги.

Три голи у ворота суперника забив Володимир Сурник, ще один – Віталій Швець. На воротах стояв Ярослав Данчик, капітан команди – Владислав Пуровець. Керівники СФК «Трускавець»: спортивний директор Роман Куртяник, тренер Володимир Пуровець. Серед уболівальників за трускавецьку команду був і очільник міста-курорту Андрій Кульчинський, який всебічно сприяє розвитку спорту у Трускавці, у тому числі підтримує СФК «Трускавець».