У Львові зніматимуть фільм за романом Кузьми СкрябінаУ Львові вже в цьому місяці розпочнуться зйомки фільму за романом Андрія Кузьменка «Я, Побєда і Берлін»

«Зараз у Львові є нові цікаві локації. Ми будемо тут навіть знімати берлінську частину сюжету, адже в самому Берліні

вже немає тих локацій 90-х років, а у Львові ми знайшли все необхідне. Будемо розкривати для кіноспівтовариства раніше незвідані локації», — розповів кінооператор Дмитро Недря.

У свою чергу Садовий пообіцяв знімальній групі максимальну підтримку від міста.

«Нам вигідно, щоб у Львові створювалися фільми, щоб це якимось чином давало місту рекламу. Це особливо потрібно в нинішній час», — зазначив Садовий.

Фільм «Я, Побєда і Берлін» за однойменним романом Кузьми Скрябіна став одним з переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно. Фінансова підтримка з боку держави становить 27 млн ​​грн — це 75% загальної вартості виробництва. Роботу над фільмом розпочали в листопаді 2019 року.

Це буде комедія, що розповідає історію хлопця Кузьми, який придбав перше у своєму житті авто під маркою Побєда. Готовий разом з ним підкорювати весь світ, герой вирушає зі своїм товаришем Бардом у Берлін. Однак ні сам Кузьма, ні Бард не підозрюють, які шалені пригоди чекають їх, а також того, що повернуться вони з цієї подорожі вже зовсім іншими людьми.

Реліз фільму в Україні заплановано на грудень 2020 року.