вимоги кацапівНа переговорах по Донбасу Московія очікує від України проект поправок до Конституції, а також десятки інших законів, які необхідно узгодити із так званими ДНР-ЛНР

В Москві коментують результати зустрічі політичних радників

лідерів «нормандської четвірки», які відбулися 3−4 липня у Берліні. Як і в Києві, ці коментарі стримані, а новий саміт на найвищому рівні ближчим не став.

Москва вимагає, щоб Київ надав зміни до Конституції, які б врегулювали «особливий статус Донбасу», але не до 6 липня, як раніше повідомляв німецький Spiegel, а «найближчим часом».

Так заявив росЗМІ заступник глави Адміністрації президента Росії Дмитро Козак. Саме він курує «українське питання» в Кремлі і часто зустрічався із головою Офісу президента Андрієм Єрмаком.

«Не вдалося отримати від України чіткої відповіді, коли буде підготовлений цей документ поправок до Конституції», — цитують Козака росЗМІ.

Він заявив про відсутність прориву за результатами зустрічі в Берліні, хоча учасники зустрічі спробували визначити тимчасові рамки проведення нового саміту. Судячи зі слів Козака, росіяни вимагали від Києва виконати в повному обсязі рішення, які схвалили на саміті 9 грудня.