автобус від ЛАЗуЛьвівський автобусний завод не тільки живий, але і готовий виробляти найсучасніші міські і туристичні моделі — відразу на двох виробничих майданчиках

І в підтвердження того на найбільшому технічному фестивалі

України OldCarLand 2018 (Осінь), який проходив в Києві на ВДНГ, крім славних історичних автобусів ЛАЗ показував сучасні машини. Про це інформує сайт Автоцентр, передає ДНК.

Більш того, в останній день роботи фестивалю, 30 вересня, прямо біля головної сцени відбулася презентація туристичного автобуса ЛАЗ-4207DM «НеоЛАЗ». Відвідувачі змогли побачити комфортабельну модель, вироблену в 2012 році. Машина представлена в люксової комплектації і виготовлена за все в єдиному екземплярі. Дана модель демонструвалася на Міжнародному салоні комерційних автомобілів IAA 2012 у Ганновері.

автобус від ЛАЗу

Довжина автобуса ЛАЗ-4207DM «НеоЛАЗ» — 10 метрів, кузов оцинкований. Всі 34 вікна тоновані. Пасажиромісткість становить 41 осіб. Крісла ортопедичні, зі спинками, які відкидаються на кут до 55 градусів. Крісла обладнані відкидними столиками, з підстаканниками, попільничкою з дизайном від німецьких автобусів vogel-sitze.

З додаткового обладнання слід зазначити 3 телевізори LED і DVD-програвач з магнітофоном. У салоні є міні-кухня з холодильником. Салон обладнаний обігрівачем потужністю 30 кВт. Робоче місце водія відрізняється продуманою ергономікою.