кубок України25 – 28 вересня у Миколаєві відбулися змагання Кубку України зі стрибків на акробатичній доржці

Збірну команду Львівської області представляли: Анна-Марія Вагіла (ЗОШ №4), Аліна Мисишин (ЗОШ № 1), Ігор Буштин

(ДЛНіГ), Олег Мазурик (ЗОШ № 4), Віталій Войтів (ВТУ 19) – вихованці Дрогобицької ДЮСШ імені Івана Боберського та Ліліана Кіцера і Станіслав Павлюк зі Львова.

Друге місце серед чотирнадцяти команд України – це високий результат в загальнокомандному заліку збірної команди Львівської області.

кубок України

У командних змаганнях серед жінок – третє місце, в командних змаганнях серед чоловіків – перше місце. В індивідуальних змаганнях у багатоборстві наша Аліна Мисишин зайняла четверте місце, Львів’янка Л. Кіцера – п’ята. В змаганнях з окремих вправ А.Мисишин – четверта у другій вправі. В індивідуальних змаганнях з багатоборства серед чоловіків, виконавши вправи на високому технічному рівні, випередивши найближчого суперника у фіналі майже на 3 бали, переможцем став наш Віталій Войтів, він нагороджений кубком, дипломом та грошовою премією. В змаганнях з окремих вправ Віталій Войтів – друге місце у першій вправі і перше місце у другій вправі.

В цілому спортсмени привезли три бронзові, одну срібну та шість золотих нагород, а Майстер спорту України Віталій Войтів вдруге підтвердив статус найкращого акробата в Україні.

На початку жовтня місяця Віталій полетить в Португалію (м.Лоле), де буде представляти Україну на змаганнях Кубку світу.