садочки ДррогобичаІз 17 березня садки Дрогобича запрацювали у звичному режимі та готові приймати дітей внутрішньо переміщених осіб

Таку інформацію повідомив в.о. керівника відділу освіти ДМР Віталій Вовків. За його словами, станом на понеділок, 21 березня, 265 малюків повернулися до навчально-виховного процесу в дошкільні установи міста. Натомість, школярі Дрогобича продовжують здобувати освіту в дистанційному режимі. Насамперед, це пов’язано із тим, що у 10 навчальних закладах Дрогобича створено тимчасові пункти із прийому гуманітарної допомоги переселенцям та облаштовано спальні місця для їхнього перебування.

Також за словами Віталія Вовківа, відділ освіти спростив механізм подачі заявок на оформлення в дошкільні заклади та навчальні установи міста осіб із числа внутрішньо переміщених.

Ми максимально спростили цей процес. Від батьків дошкільнят чи учнів потрібно довідку про взяття на облік, копію свідоцтва дитини, а також заяву в ту навчальну установу, де дитина буде навчатися, – зазначив Віталій Вовків.

Наразі, в гімназіях та ліцеях міста Котермака уже здобувають освіту 215 осіб із числа внутрішньо переміщених.

Що стосується садків Дрогобича, 21 березня прийнято рішення виконавчим комітетом міської ради відмінити плату за дитяче харчування для діток переселенців.