До Дрогобича завітала група кваліфікованих медичних працівників, які представляють неурядову організацію США Rubicon Team

Американські медики проводять безкоштовні обстеження та консультують як переселенців, так і цивільних мешканців нашої громади на волонтерських засадах. Команда налічує близько двох десятків медичних спеціалістів різного спрямування.

Свою діяльність команда «Рубікон» проводить на базі одного із центрів поселення тимчасово переміщених осіб. Тут облаштували своєрідний медичний центр, на базі якого американські лікарі та медсестри обстежують та консультують людей.

Ми активно працюємо над залученням іноземних фондів та організацій. Нам дуже важливо, щоб статусні міжнародні організації були присутні в нашій громаді, адже це привертає увагу світової спільноти до ситуації в нашій країні, допомагає вирішувати гуманітарні проблеми та забезпечувати оперативну доставку необхідних засобів, — наголошує заступник міського голови Андрій Ковч.

Team Rubicon — міжнародна неурядова організація, яка об’єднує навички та досвід військових ветеранів із оперативними службами для швидкого реагування та допомоги у випадку надзвичайних ситуацій.

Окрім Team Rubicon, найближчим часом у Дрогобицькій громаді планують розгорнути мобільний госпіталь представники британської організації UK-med.