новини дрогобича - герої майдануМедики кажуть, що прогнози втішні. Хворі зможуть відновити здоров’я та повернутися до звичного способу життя

У терапевтичному та травматологічному відділеннях Дрогобицької міської лікарні перебувають четверо мешканців Дрогобичини, які у лютому зазнали травм під час сутичок на Майдані Незалежності, вулицях М.Грушевського та Інститутській у Києві.

9 березня героїв відвідав народний депутат Роман Ілик. Обранець теж стояв на барикадах, тож добре знає, що їм довелося пережити. Поспілкувався з кожним, запитав про самопочуття, запевнив, що необхідну допомогу у лікуванні та реабілітації отримають у повному обсязі. Помічники нардепа подбають про необхідні ліки, процедури, обстеження.

Медики кажуть, що прогнози втішні. Хворі зможуть відновити здоров’я та повернутися до звичного способу життя.

Скоомні пацієнти себе героями не вважають. Ніяковіючи кажуть: «Не змогли всидіти вдома і спостерігати з екранів за тим, що робиться в країні. Тому й поїхали захищати свою державу, своє майбутнє та майбутнє наших дітей». Один із них – п.Микола, – покинув роботу в Італії, щоби захищати свою землю. Сьогодні їх «болить» Крим. Кажуть: «вибили» одного Ірода, якщо треба буде – поїдуть вибивати й другого. Настрій, попри травми, бойовий, а дух – переможний.

«Пишаюся своїми земляками. У ті буремні дні кожен із них довів, що він – народний герой. Ми спільно очистили країну від внутрішнього найбільшого окупанта. Ціна заплачена надзвичайно висока – це здоров’я і навіть життя людей. Тож маємо належно підтримати постраждалих і зробити все можливе і неможливе, аби той урок, який піднесла нам історія, належно засвоїти», — зазначив Роман Ілик.

Учасників київського Майдану, які отримали травми і потребують лікування чи реабілітації, просимо звертатися в громадські приймальні народного депутата Р.Ілика у містах Дрогобиччини та в районі.

Прес-служба Романа Ілика