Із початком повномасштабного вторгнення у Дрогобичі систематично відбуваються різні благочинні заходи та ярмарки

Цими вихідними у Дрогобичі відбулось два благодійних заходи:

  • концерт військового оркестру частини А-1108
  • ярмарок “Дрогобицький крам”.

Заходи провели на локації біля фонтану, неподалік площі Тараса Шевченка, передає ДНК.

Як розповіла керівниця відділу промоцій та креативних індустрій управління культури та розвитку туризму Ірина Партика – патріотичні композиції у виконанні військового оркестру розчулили слухачів. Перехожі зупинялись та насолоджувались виконанням пісень і паралельно донатили на потреби військових.

Окрім цього, впродовж дня був розгорнутий і традиційний благодійний ярмарок «Дрогобицький крам». Цього разу на «Дрогобицький крам» з’їхалися крафтярі з різних міст України. Зокрема: Івано-Франківщини, Тернополя, Львова, Стрия, Трускавця – такою була географія умільців, які продавала свої вироби ручної роботи і тим самим допомагали акумулювати кошти на потреби ЗСУ.

Також свої унікальні роботи на ярмарку представили і дрогобичани та креативні особи з числа вимушено переміщених осіб, які зараз проживають у Дрогобицькій громаді.

Серед виробів були представлені – роботи з каменю, бісеру, парафіну, оригінальні та авторські прикраси, вишивки, а також живописні полотна та навіть розмальовані гільзи.

Спільними зусиллями на двох заходах вдалось зібрати 33 658 грн. Організатори дійств, а це управління культури та розвитку туризму, окремо дякують Ліцею №3 імені В. Чорновола, учні якого долучилися до благодійної акції та задонатили 10 900 грн.

Усі акумульовані кошти від благодійного заходу розподілять між різними частинами. Так, частину фінансових донатів буде скеровано на артрозвідку військової частини А-1108, іншу частину – на 67 Окремий Батальйон Територіальної Оборони.