Канікули-2018Перше місце посіла команда ФК «Elita» (склад команди: Андрій Рубчук, Віталій Дума, Назарій Сухий, Олег Маркович, Володимир Кузьмин, Богдан Леськів, Олег Леськів, Євген Щурко)

З 30 червня до 21 липня 2018 року на стадіоні «Галичина»,

а саме запасному футбольному полі на вулиці Спортивній, 2, у Дрогобичі відбувався турнір з футболу серед дворових команд міста Дрогобича «Канікули-2018». У турнірі прийняли участь більше десяти команд.

Перше місце посіла команда ФК «Elita» (склад команди: Андрій Рубчук, Віталій Дума, Назарій Сухий, Олег Маркович, Володимир Кузьмин, Богдан Леськів, Олег Леськів, Євген Щурко).

На другому місці команда «Unicef» (Василь Мороз, Назарій Бучковський, Іван Бутим, Роман Бориславський, Роман Лещинський, Олег Марків, Назхарій Сусяк, Павло Якубів).

Третє місце посіла команда ФК «Easy win» (Олег Цебак, Захар Карпин, Роман Дяків, Олександр Сонечка, Денис Хлопецький, Тарас Півала, Тарас Поповчук, Назарій Федунь).

Переможцями у номінаціях визнано:

Кращий воротар: Андрій Рубчук;
Кращий захисник: Олег Кулинич;
Кращий нападник: Іван Бутим;
Кращий гравець: Олег Цебак

Переможців та призерів нагороджували міський голова Тарас Кучма та депутат Львівської обласної ради Юрій Нестор.

Сектор з питань фізичної культури та спорту відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту, який очолює Орест Соломчак висловлює подяку Івану Пікушу за організацію турніру і всім учасникам змагань.

Джерело: drohobych-rada.gov.ua