декларація СШАДержавний департамент США оприлюднив офіційну декларацію щодо Криму, в якій вказав, що не визнає анексії півострова Московією

Цей документ було оприлюднено в середу, 25 липня,

повідомляє ДНК з посиланням на «Голос Америки».

«Разом із союзниками, партнерами, та міжнародною спільнотою, США відкидають спробу Московії анексувати Крим та зобов’язуються зберігати цю політику до відновлення територіальної цілісності України», – йдеться в декларації.

Документ закликає країну моксель поважати принципи, про дотримання яких вона сама тривалий час заявляє, та припинити окупацію Криму.

«Демократичні держави намагаються побудувати вільний, справедливий та процвітаючий світ і ми маємо зберігати відданість міжнародному принципу рівності держав та поважати територіальну цілісність інших країн. Своїми діями Московія повелася в спосіб, який недостойний великої держави та із власної волі ізолювала себе від міжнародної спільноти», – зазначено в декларації.

США нині наголошують на політиці невизнання заяв Кремля про суверенне право щодо територій, захоплених силою з порушенням міжнародного права.