чемпіон з єдиноборстваНа обласних змаганнях із легкоатлетичного кросу серед неповносправних людей міська команда спортсменів виборола перше місце

Почесно для Дрогобиччини, що наш краянин Зенон Мацан у Румунії здобув титул чемпіона Європи з силового десятиборства.

Днями в. о. міського голови, секретар міської ради Тарас Метик відзначив Зенона пам’ятним подарунком і грамотою за високий спортивний тріумф, волю до перемоги, професіоналізм, прославлення рідного міста на міжнародному рівні. Почесну відзнаку також вручили капітанові міської команди спортсменів – Лесі Кодочігові.

Високому титулу Зенона Мацана передувала нелегка, але всипана численними перемогами спортивна дорога. Він – неодноразовий призер і прапороносець багатьох чемпіонатів Європи. Зенон, попри юний вік, має багату колекцію нагород, медалей, грамот і призів. Його фізичній міці, а також завзяттю та наполегливості в досягненні спортивних вершин дивуються рідні, однолітки, Михайло Городинський, який тренує спортсмена багато років поспіль у СОЦ «Еней» та й без якого, запевняє Зеник, він не удостоївся би честі стати чемпіоном Європи.

Щиро вітаємо Зенона Мацана й дякуємо за те, що поповнив когорту тих, якими дрогобицький край дуже пишається. Бажаємо йому богатирського здоров’я і ще вищих злетів у царині спорті.

Іванна ЛЯХОВИЧ