маршрути ДрогобичаЦього разу участь в конкурсі взяли три претенденти-перевізники, зокрема це МКП «Транс-Екіпаж», ПП «Дрогобич-Авто-Транс» та ТзОВ «Канзас»

В понеділок, 24 квітня, в Дрогобицькій райдержадміністрації відбулося чергове засідання конкурсного комітету з визначення переможця конкурсу автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району.

Як повідомляє ДНК з посиланням на офіційний сат Дрогобицької РДА голова конкурсного комітету Віталій Скоропад ознайомив присутніх із Розпорядженням районної державної адміністрації від 20 березня 2017 року №73, після чого у присутності членів комісії та запрошених були відкриті конверти з поданими документами.

Нагадаємо, що конкурс на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводиться відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого на засіданні конкурсного комітету визначались переможці на трьох автобусних маршрутахПостановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року за № 1081 (із змінами та доповненнями) в частині, що не суперечить цьому Закону.

На конкурс було винесено два об’єкти з перевезення пасажирів. Перший з них включає два маршрути: № 157 Дрогобич АС – Підсухе – Старий Кропивник та № 365 Трускавець АС – Опака ч/з Східницю, другий – один оптимізований маршрут № 111/208 Дрогобич АС – Бистриця Гірська ч/з Східницю (з окремими рейсами до с. Смільна).

Ознайомившись з документами, присутні на засіданні сільські голови висловили свої побажання до якості перевезень на даних маршрутах.

Після цього члени конкурсного комітету в закритому режимі перейшли до визначення переможців. Результати конкурсу будуть оприлюднені в установлені законодавством терміни.