У Дрогобичі вісім нових підозр на коронавірусОдну особу з яких шпиталізовано у Львів — ДМР

Станом на 16 квітня на Дрогобиччині за останню добу зафіксовано 8 випадків підозр захворювання на коронавірус, 1 особу з яких госпіталізовано — повідомляє сайт ДМР.

Загалом на Львівщині, за вчорашній день за результатами 64 ПЛР-тестів у хворих в 14-ти позитивний результат. Також за минулу добу до приймального відділення Львівської Обласної Інфекційної Клінічної Лікарні з підозрою на Covid-19 звернулось — 44 особи, з них 5 шпиталізовано. Це мешканці Львова, Дрогобича та Жовківського району.

Наразі у Львівській Обласній Інфекційній Клінічні Лікарні перебуває 91 хворий, з них 45 з підтвердженим діагнозом COVID-19. Серед недужих коронавірус зафіксовано вже і 10 лікарів — це медпрацівники різних установ з міст Львів, Стрий, Рудники, Кам»янки-Бузької тощо. Про це повідомив на своїй сторінці у ФБ Ігор Берник, заступник директора з медичної частини Львівської Обласної Інфекційної Клінічної Лікарні.

Загальний стан усіх хворих середньої важкості. Четверо перебувають у реанімації, двоє підключені до апарату ШВЛ.

Загалом на Львівщині зафіксовано сім смертей від коронавірусу. Сьогодні вночі померла хвора з підтвердженим діагнозом COVID-19, це 52-річна жінка, котра мала супутні захворювання.