Дрогобицькі безхатькиЯк повідомляє начальник відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Дрогобицької міської ради Микола Летнянчин, спільно з ГО «Спільна поміч» вироблено конкретні пропозиції щодо врегулювання у місті проблеми з безпритульними собаками

З його слів, заплановано на базі комбінату міського господарства створити дві кімнати, де ветслужба та санстанція зможуть проводити маніпуляції. Окрім цього, на базі комбінату міського господарства буде облаштований вольєр. Відлов собак здійснюватимуть члени ГО «Спільна поміч». Після стерилізації здорових тварин випускатимуть на волю.

Коштів на розв’язання цієї проблеми у міському бюджеті нема, тому поки що про поступ у цьому питанні можливий лише завдяки координації спільних зусиль влади та громадських організацій.

Нагадаємо, проблема безпритульних собак у Дрогобичі загострилася після того, коли близько місяця тому на вул. Самбірській кілька перехожих зазнали нападів від вуличних псів. Відтоді влада проводить постійні консультації з громадськими організаціями щодо визначення спільного вектору дії.

За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому