Сьогодні, 23 червня, з нагоди Міжнародного Олімпійського Дня, на площі Ринок відбулась хода провідних спортсменів Дрогобиччини

З нагоди Олімпійського дня у місті, відбуваються спортивні заходи, які покликані залучити якомога більше людей до активного способу життя та пропагувати серед населення заняття спортом.

На центральній площі Ринок перед Ратушею зібрались вихованці спортивних клубів Дрогобиччини, – представники різних видів спорту, які демонструють потужні результати та прославляють рідне місто на європейській та світовій спортивних аренах, передає ДНК.

Спортсмени пройшли ходою з Олімпійським стягом та прапорами своїх клубів, після чого всі присутні спільно виконали Гімн України.

Перед учасниками виступила керівниця відділу фізичної культури та спорту Оксана Сотрихіна, яка привітала усіх зі спортивним святом і закликала до активного способу життя та занять спортом.

Згодом відбулась спільна руханка, у вигляді ритмічної гімнастики, до якої запрошували долучитись усіх присутніх. І дорослі, і діти вишикувались разом на площі та під супроводом тренерів і звуки української музики, провели спільний спортивний флешмоб.

Окрім флешмобу, сьогодні на площі Ринок грають в настільний теніс під відкритим небом.

Нагадаємо, Міжнародний Олімпійський День відзначають щорічно 23 червня. Свято спорту та здоров’я проводиться майже у 200 країнах світу і присвячене дню заснування найбільш успішної спортивної структури — Міжнародного Олімпійського Комітету.