Туристично-інформаційний центр Дрогобича після довгої перерви відновлює популярну театралізовану екскурсію «Таємниці дрогобицької ратуші».

Про це повідомила керівниця ТІЦу Ірина Марків, передає ДНК.

З початку повномасштабного вторгнення росії на українські землі, проведення театралізованих екскурсій було тимчасово припинено. Натомість ТІЦом та Управлінням культури та розвитку туризму ДМР було ініційовано десяток благочинних екскурсій в місті та тематичних ярмарків, вилучені кошти з яких передавали на підтримку ЗСУ.

Як розповіла Ірина Марків, театралізована екскурсія «Таємниці дрогобицької ратуші» входить в 12 найкращих екскурсій України. Вона започаткована спільно зі студентським театром «Альтер». На екскурсії буде цікаво як дітям, так і дорослим.

Це чудова нагода почути про таємниці Дрогобича та вежу ратуші, а також побачити красу нічного міста з висоти пташиного лету.

Раді повідомити, що ми відновлюємо наші театралізовані екскурсії. Це своєрідна родзинка Дрогобича туристичного.

Цьогоріч нашій театралізованій імпрезі виповнилось 6 років. «Таємниці дрогобицької ратуші» не лише цікава та насичена історичними фактами екскурсія, але й повна містики, несподіванок та театральних ноток – подія. Тож враження та емоції у глядачів завжди дуже позитивні, — розповіла Ірина Марків.

Екскурсія «Таємниці дрогобицької ратуші» відбудеться у цей вівторок, 21 березня, о 18:15.

Вартість квитка — 100 гривень з особи.

За деталями слід звертатись у Туристично-інформаційний центр Дрогобича або за телефоном: 097 786 60 09.