Ковід не зменшує обертів – за останні сім днів на Дрогобиччині зафіксовано 76 випадків захворювань на ковід

Таку інформацію 20 березня на щотижневій оперативній нараді озвучив керівник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба. Станом на початок тижня в інфекційному відділі Стебницької лікарні перебуває 21 пацієнт, із цієї кількості недужих – 6 осіб знаходяться в реанімації. Двоє – померли, передає ДНК.

Загалом від початку цього року шестеро осіб померли від ковіду. Це свідчить про те, що інфекційна недуга підступна та серйозно вражає пацієнтів, які мають супутні захворювання. Тому закликаю мешканців найперше берегти себе та при виявленні симптомів хвороби залишайтесь дома і зверніться за медичною допомогою до свого сімейного лікаря. По можливості уникайте місць масового скупчення людей, – додає Володимир Чуба.

Зважаючи на зростання ковідних недужих – в розпалі й вакцинальна кампанія. За інформацією медиків – пункти вакцинації у Дрогобичі традиційно працюють в центральній міській поліклініці, поліклінічному відділенні на вулиці Пилипа Орлика, у Стебницькій та районній поліклініках. Там наявна вакцина CoronaVac та Pfizer.

Однак, лікарі додають – наразі буму в пунктах вакцинації не спостерігають. За минулий тиждень на Дрогобиччині імунізувались 60 осіб.

Медики наголошують – вакцинацію в першу чергу слід зробити особам похилого віку та людям, які мають супутні хвороби, щоб вберегти себе від ускладнень ковідної недуги.