мобілізаційні заходиЗ 14 по 17 листопада у Дрогобичі відбудуться навчальні мобілізаційні заходи

В ході навчань відпрацьовуватимуть програму з мобілізації населення та техніки на випадок проведення військових дій. Про це повідомив головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Ярослав Янушевич під час понеділкової наради у Дрогобицькій міській раді.

Як зазначив посадовець, у навчальній програмі буде задіяно три локації: Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, КП «ЖЕО» та ПрАТ ТЕК «Західукртранс».

Також в ході обговорення питання щодо мобілізаційних завдань перший заступник міського голови Дрогобича Ігор Герман зазначив, що під час сьогоднішньої наради з головою ЛОДА Олегом Синюткою, місто Дрогобич позитивно відзначили у проведенні мобілізаційної роботи. Однак, посадовець звернув увагу керівництва відділу з питань НС та ЦЗН, на роботу системи оповіщення населення. З цього приводу Ігор Герман доручив Миколі Летнянчину подати доповідну про готовність системи у місті.

Нагадаємо, у Дрогобичі систематично вмикають систему оповіщення з метою перевірки її стану та готовності на випадок проведення військових дій.

Джерело: drohobych-rada.gov.ua