Маленька красуня23 вересня у межах святкування Дня міста Дрогобича 2018 у місті відбудеться конкурс «Маленька красуня Дрогобича»

Про це повідомляють у відділі молодіжної політики, сім`ї, молоді та спорту ДМР, передає ДНК.

«Впродовж багатьох років у Дрогобичі напередодні свята Святого Миколая відбувався дитячий конкурс «Красуня-манюня та юний лицар», однак останній такий конкурс відбувся 6 років тому, ще у 2012 році. Після 2012 року за певних обставин проведення конкурсу було припинене, тому зараз ми вирішили відновити те, що добре сприймалося мешканцями нашого міста», — зазначила начальник відділу молодіжної політики, сім`ї, молоді та спорту ДМР Олександра Пашко.

Для участі у конкурсі запрошували школярів 1-4 класів усіх навчальних закладів міста, однак начальний заклад міг делегувати лише одного представника.
Станом на сьогодні, за словами організаторів, вже подано 12 заявок на участь від маленьких красунь — учениць ЗОШ №1,2,3,4,5 та №10.

Маленька красуня

«На початку організації Конкурсу планувалось, що участь у конкурсі візьмуть і хлопчики — «Юні лицарі», однак зголосився лише один хлопчик, тому від цього довелось відмовитись, оскільки участь у конкурсі є добровільною, а не примусовою. Сподіваємось, що на наступний рік під враженням цьогорічного конкурсу зголоситься набагато більше хлопчиків», — додала Олександра Пашко.

Конкурс «Маленька красуня Дрогобича» відбудеться у Народному домі імені Івана Франка та розпочнеться о 15:00.

Програма заходу передбачає виходи в українському строї та розповідь про себе, конкурс талантів, театралізоване дійство в костюмах казкових героїв, виходи у вечірніх сукнях та відповіді на питання.

У всіх номінаціях учасники отримуватимуть одинакові подарунки, а переможниця конкурсу отримає головний приз.