фестиваль вертепівУ Дрогобичі на Різдвяні свята відбудеться багато різноманітних культурно-мистецьких заходів

Про це повідомляють у відділі культури та мистецтв Дрогобицької міської ради, передає ДНК.

9 січня о 15:30 дрогобичан та гостей міста запрошують відвідати різдвяний концерт за участі муніципального камерного хору «Легенда» у катедральному соборі Пресвятої Трійці.

З 6 по 9 січня дрогобичани та гості міста матимуть змогу відвідати тематичні екскурсії: «Інтерпретація «Різдва Христового» в українському іконописі XVIII ст.», яка відбудеться у відділі сакрального мистецтва музею «Дрогобиччина»; «Різдво Христове» у стінописі та іконописі церкви Святого Юра – у відділі пам’яток дерев’яної архітектури.

19 січня, о 13:30, на сцені Катедрального собору Пресвятої Трійці відбудеться свято Водохреща. Відтак, з 14:45 до 16:00, від собору вулицями Завалля – І. Мазепи – Лесі Українки – Лисенка – І. Франка – О. Нижанківського – Т. Шевченка пройде парад вертепів.

О 18:00 відбудеться фестиваль – виступи вертепів на 6 локаціях міста: пл. І. Франка, центр душпастирства, сцена на території Катедрального собору Пресвятої Трійці, церква Різдва Пресвятої Богородиці, храм Святих Верховних Апостолів Петра і Павла, Церква Стрітення Господнього.

20 січня у центрі душпастирства о 12:00 відбудуться майстер-класи з виготовлення новорічно-різдвяних прикрас, о 17:00 – рок-коляда та о 19:30 – вулична вистава з вогняним шоу на різдвяну тематику.

На 27 січня у Дрогобичі заплановано концерт заслуженого артиста України Ігоря Богдана та гурту «Львівські музики». Захід відбудеться у Народному домі імені Івана Франка о 18:00.

3 лютого відбудеться фестиваль хорового співу «Колядує Франкове Підгір’я» у Народному домі імені Івана Франка. Початок о 15:00.

11 лютого у Дрогобицькій дитячій музичній школі №2 відбудеться свято «Прощання з колядою». Початок о 17:00.