При Центрі діє служба психологічної та правової допомоги «Телефон довіри» для ветеранів АТО/ООС та членів їх сімей

У місті Славутич Вишгородського району Київської області діє соціально-психологічний центр, який на загальнодержавному рівні надає соціальні, психологічні, правові, інформаційні послуги ветеранам війни та членам їх родин. На базі Центру діє «Телефон довіри».

Зокрема при Центрі діє служба психологічної та правової допомоги «Телефон довіри» для ветеранів АТО/ООС та членів їх сімей. Мета діяльності служби – розширення доступу до кваліфікованих психологічних послуг і правової підтримки ветеранів та їх близьких, передусім мешканців сільської місцевості.

З понеділка по п’ятницю з 09.00 до 13.00 та з 14.00 до 18.00 ветерани та члени їхніх сімей можуть анонімно та конфіденційно звернутись телефоном та отримати необхідну інформацію чи соціально-психологічну допомогу.

Телефони довіри: 095 945 69 40, 067 850 91 16.

Окрім цього фахівці Центру розробили навчальний тренінг «Толерантне ставлення до ветеранів», метою якого є підвищення обізнаності посадових осіб у питаннях особливостей світосприйняття ветеранів, відпрацювання навичок ефективної комунікації з ветеранами. Наразі відбувається складання графіків проведення тренінгів з даної тематики за участі представників регіонів України.