Часто у соціальних мережах мешканці порушують тему вартості питної води у Дрогобичі

Як повідомив керівник КП «Дрогобичводоканал» Романа Шагала, підприємство систематично інформує споживачів про складову тарифу з водопостачання та водовідведення, передає ДНК.

Станом на сьогодні за один кубометр води споживачі сплачують 28,62 гривень. За послугу водовідведення одного кубометра стоків споживачі платять 14,74 гривень.

Фактично за майже три копійки мешканці отримують літр води з доставкою до квартири. Якщо проаналізувати ринкові пропозиції, то літр питної води у магазині чи супермаркеті, коштує в межах 10 гривень. Навіть в автоматах з водою, які встановлені по місту, вартість води становить близько 1,5 гривень за літр. Покупцю необхідно подбати про доставку цієї води додому. Не говорячи вже про те, що її ціна в десятки разів перевищує вартість питної води, отриманої від КП «Дрогобичводоканал».

Також Роман Шагала поінформував, що минулого тижня підприємство змоделювало ситуацію доставки води в умовах припинення електропостачання. У такому випадку вартість одного літра води, який водовозкою ємністю 5 тисяч літрів доставлятимуть з водозабору до споживачів, становитиме близько 30 копійок.

Про це йшлося 18 вересня під час щотижневої наради у міській раді.

Очільник громади Тарас Кучма наголосив, що КП «Дрогобичводоканал» є стратегічним об’єктом критичної інфраструктури в громаді. Зважаючи на економічні та енергетичні виклики, місцеве самоврядування зі свого боку вживає всіх заходів, щоб забезпечити роботу підприємства та уникнути перебоїв у водопостачанні.

Вкотре закликаємо споживачів не нехтувати з оплатою за спожиті послуги КП «Дрогобичводоканал».