велоспорт у ДрогобичіСьогодні, 14 серпня, під Ратушею у Дрогобичі відбулося урочисте відкриття чемпіонату Львівщини з велосипедного спорту на шосе, приуроченого до Дня Незалежності України

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на головного спеціаліста міськвиконкому Лесю Ясюру.

Показових результатів і успішного проведення змагань учасникам побажали перший заступник міського голови Петро Суда, начальник відділу фізичної культури та спорту виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Роман Проць та головний суддя змагань Володимир Набойщіков.

У велогонці позмагаються близько 100 учасників, серед яких, крім дрогобицьких любителів велоспорту, спортсмени з Львівщини, Рівненщини, Закарпаття та Білорусі. Змагання триматимуть три дні.

За словами Романа Проця, найцікавішим стане фінальний день, коли відбудеться кругова гонка центральними вулицями Дрогобича. У межах змагань відбудуться гонки пам’яті Заслуженого тренера України Ігоря Романишина та на призи Заслуженого майстра спорту України Ярослава Поповича.

Небуденний спортивний захід не даремно проводять у Дрогобичі, де традиції велоспорту під керівництвом батька дрогобицького велогонця зі світовою славою Ярослава Поповича успішно розвиває школа «Медик».