сила ударуПрограмою змагань було передбачено удар рукою класичним стилем, удар рукою вільним стилем, удар ногою

У неділю, 27 березня, у спортивному залі Дрогобицького коледжу нафти і газу відділ фізичної культури та спорту виконавчого комітету Дрогобицької міської ради спільно з федерацією ударного спорту України та СОЦ «Еней» під патронатом міського голови Тараса Кучми провели відкритий чемпіонат міста Дрогобича із сили удару під гаслом «Ні війні!». У змаганнях взяли участь понад 40 спортсменів віком від 16 років у вагових категоріях: до 70кг, до 90кг, понад 90кг.

Спортсменів привітав президент федерації ударного спорту України Роман Гуц та депутат Дрогобицької міської ради, голова СОЦ «Еней» Михайло Городинський.

У першій ваговій категорії до 70 кг у програмі удар рукою класичним стилем лаври переможця здобув Мар’ян Гуржій (кікбоксинг КМС). Поступилися йому результатами Роман Постойко (кікбоксинг 3-й розряд) та Андрій Скольський (кікбоксинг 3-й розряд).

У ваговій категорії до 90 кг лідером став Анатолій Холівенков (хортинг МС). «Срібло» здобув Богдан Мурза (кікбоксинг (МС), «бронзу» — Андрій Грушаник (греко-римська боротьба).

сила удару     сила удару

У ваговій категорії понад 90 кг першість здобув Назар Волошин (гирьовий спорт 3 – й розряд). Друге та третє місце посіли Віталій Плеханов (хортинг МС) та Сергій Дідусь (хортинг МС).

У другому виді програми — удар рукою вільним стилем у ваговій категорії до 70 кг на переможний п’єдестал зійшов Артур Микитяк (кікбоксинг КМС). Другим був Роман Постойко (кікбоксинг). Третім став Андрій Скольський (кікбоксинг 3 розряд).

У ваговій категорії до 90 кг рівних не було Богданові Мурзі (кікбоксинг МС). А на п’яти йому наступали Анатолій Холівенков (хортинг МС) та Андрій Дмитряк (хортинг КМС).

У ваговій категорії понад 90 кг беззаперечним переможцем став Андрій Лагуш (гирьовий спорт КМС). Друге та третє місце посіли Іван Тарасович та Назар Волошин (гирьовий спорт 3-й розряд).

У третьому виді програми – удар ногою у ваговій категорії до 70кг пальму першості здобув Роман Постойко (кікбоксинг 3-й розряд). Гідну конкуренцію йому склали Мар’ян Гуржій (кікбоксинг КМС) та Артур Микитяк (кікбоксинг КМС).

У ваговій категорії до 90 кг «золото» виборов Андрій Грушаник (греко-римська боротьба). А «срібло» і «бронзу» — Роман Юрчук (КМС з таеквондо) та Богдан Мурза (кікбоксинг МС).

У ваговій категорії понад 90 кг найкращий результат показав Сергій Дідусь (хортинг МС). На другій позиції був — Ігор Фендак (рукопашний бій), на третій — Денис Іваницький (хортинг МС).

Відділ фізичної культури та спорту виконавчого комітету Дрогобицької міської ради висловлює подяку за допомогу в організації змагань директорові Дрогобицького коледжу нафти і газу Мирону Баб’яку, керівнику фізичного виховання цього закладу Василю Петренку, працівнику Народного дому імені Івана Франка Корнелію Коляді та головному судді змагань, заслуженому тренеру України з кікбоксингу Оресту Шевчуку.

Джерело: drohobych-rada.gov.ua