квартири сиротамУ Дрогобичі придбають квартиру для дитини, позбавленої батьківського піклування

Придбання житла відбудеться вперше з початку повномасштабного вторгнення росії на українські землі, завдяки відновленню цільової Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, передає ДНК.

Відповідне рішення про придбання житла для особи, з числа дітей позбавлених батьківського піклування, було прийняте сесією Дрогобицької міської ради.

Як повідомив начальник відділу-служби у справах дітей Ігор Яким, – загалом від початку дії цільової Програми, з 2013 року у Дрогобичі вдалось забезпечити житлом 11 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Придбання житла відбувалось шляхом співфінансування з місцевого бюджету та субвенції з обласного чи держбюджету. Цінова політика житла визначена показниками опосередкованої вартості спорудження житла в регіоні та затверджена Наказом Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України № 139 від 09.03.2023.

З введенням режиму воєнного стану, дія програми була призупинена. Відповідно зараз в громаді планують придбати перше, з часу початку повномасштабного вторгнення росії на українські землі, житло.

Квартира, яку придбають для дівчини, з числа осіб позбавлених батьківського піклування, має загальну площу 51,5 кв. м та знаходиться на вулиці Малий Ринок.

Станом на 1 червня на квартирному обліку у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради перебуває 12 дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які потребують забезпечення житлом.