футбол у Дрогобичі11 грудня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма провів зустріч зі спортивним активом міста

Тренерів, керівників спортивних організацій та секцій привело до Ратуші, передусім, вболівання за долю відділу фізичної культури та спорту, який, за планом нової структури, буде реорганізовано у сектор у складі відділу сім’ї та молоді. Тарас Кучма розвіяв усі перестороги спортсменів, зазначивши у преамбулі розмови, що ніяких обмежень для розвитку спорту ця структурна зміна не несе і викликана вона логічною нерозривністю понять «спорт» і «молодь». До трактування терміну «спорт» Тарас Кучма підійшов з лікарського погляду, зауваживши, що від спорту безпосередньо залежить скільки буде дітей на вулиці, скільки хворих та наркоманів налічуватимуть у місті.

Очільник Дрогобича відмітив, що влада докладе зусиль, аби спорт у місті став масовим заняттям. Першорядне завдання, яке він ставить перед собою та командою, це максимальне відновлення і використання за призначенням усіх спортзалів. Цілком вільною нішею, що має бути заповнена уже найближчим часом, є дівочий футбол. Зі слів Тараса Кучми, налагоджено домовленості з фахівцями, готовими закласти основи для цього виду спорту і скерувати його розвиток у професійному руслі.

Своїми планами керманич міста викликав подвижників спортивної царини, для більшості з яких спорт є не заняттям, а стилем життя, на відвертість. Кожен з них давав професійні поради, зауваги, вказуючи, що конкретно має зробити влада, аби оживити спортивне життя у місті. Серед найвагоміших питань, на які звернули увагу спортсмени, були такі: встановлення градації плати за використання спортивних залів, доступність спортзалів у вечірній час, відродження традиції вечорів спортивної слави, налагодження міжнаціональної спортивної співпраці, фінансова підтримка пріоритетних видів спорту.