влада ДрогобичаСьогодні, 8 квітня, Дрогобицький міський голова Тарас Кучма провів засідання робочої групи комісії з питань мобілізації доходів та оптимізації видатків бюджетних установ

На засіданні гостро було поставлено питання потреби вироблення чіткого плану економії у медицині, освіті та культурі. Вимогу подати перелік заходів, за допомогою яких можна буде зменшити бюджетні витрати, Тарас Кучма висунув керівникам медичної, освітньої та культурної галузей. Особливо загрозлива ситуація, як прозвучало на засіданні, у медицині. Значною мірою фінансовий колапс спричиняє те, що районна влада не забезпечує фінансову основу лікування мешканців району у медичних закладах міста. З початку цього року місто пролікувало уже хворих з району на 5 мільйонів гривень, однак плати за це від району не надійшло.

У підсумку засідання прийнято рішення наступного тижня скликати протокольну нараду за участю керівництва району, представників мас-медіа, щоб у такому форматі вироби перелік заходів, які необхідно зреалізувати, щоб не допустити руйнування, як наголосив Тарас Кучма, усієї системи надання медичної допомоги. Щодо вироблення оптимізаційних заходів у освіті та культурі буде організована нарада з керівниками закладів цих сфер.

Нагадаємо, Дрогобичу на цей рік не додано державної субвенції на фінансування медицини та освіти на 53 млн грн.

Джерело: drohobych-rada.gov.ua