мер Києва у ДрогобичіУчора, 7 квітня, після відвідин Львова Віталій Кличко завітав на батьківщину Котермака і вирішив профінансувати бруківку для вимощення площі у Дрогобичі

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на головного спеціаліста з питань інформаційної політики міськвиконкому Лесю Ясюру.

Міський голова Тарас Кучма перед почесним гостем презентував культурно-економічну особливість Дрогобича, акцентуючи на непересічному колориті та історичній самобутності міста.

Не беручи до уваги різні «вагові категорії» Києва та Дрогобича, зазначив Тарас Кучма, співпраця між містами можлива і її користь може бути обопільною.

Очільник Дрогобича похвально відгукнувся про ініціативи Володимира Кличка, які варто запозичити Дрогобичу. У цьому контексті він згадав про карту киянина та центр комунального сервісу, що діє у Києві.

Тарас Кучма презентував Дрогобич як місто Івана Франка. Колезі з Києва дрогобицький урядник радив поміркувати над тим, щоб у рік 160-річчя від дня народження Івана Франка було закладено камінь під спорудження монумента велету нації у столиці, позаяк пам’ять про знаного світу вихідця з Дрогобиччини наразі увічнена у Києві лише у погрудді.

Оповідаючи про свої перші враження від Дрогобича, Віталій Кличко не приховував захоплення архітектурним шармом.

«У вас дуже красиві будинки, – зауважив київський мер. – Тільки занедбані радянською владою. З них можна зробити перлини, бо це справжні витвори мистецтва».

Зацікавлення столичний мер висловив дрогобицькою сіллю. Відтак дав кілька порад Тарасові Кучмі, відзначивши, що ставиться до нього з особливою шаною, як до людини-патріота. Віталій Кличко порадив владній команді Дрогобича не розпорошувати зусилля на безліч проблем, вирішення яких в сукупності ніколи не буде видно, натомість, належно відремонтувати одну з вулиць і демонструвати її як взірець, у який у майбутньому перетвориться все місто.

Колишній фаворит рингу порівняв крісло мера з електричним стільцем, де крім напруги 24 години на добу нема інших привілеїв.

За майже два роки керівного досвіду у владі, перейшов до відвертих зізнань Віталій Кличко, він зрозумів, що важливо чітко бачити мету, йти до неї, незважаючи на те, хто і як збоку оцінює твою діяльність. Не красти, любити і самовіддано робити свою роботу – такими політичними орієнтирами поділився київський очільник, наголосивши, що у політиці його не цікавить ніщо крім реалізації гідних стандартів життя, які він бачив у світі, а тепер за обов’язок вважає запровадити на Батьківщині.

Довідавшись про ініціативу дрогобицької влади реконструювати міську площу із залученням пайових внесків усіх, хто таким чином хоче вписати своє ім’я в історію міста, Віталій Кличко охоче погодився внести власну лепту і профінансував придбання ста квадратних метрів бруківки для вимощення площі у Дрогобичі.

На завершення київський мер висловив готовність лобіювати промоційну привабливість Дрогобича на столичному рівні. Віталій Кличко пообіцяв надати можливість транслювати запрошення Тараса Кучми відвідати Дрогобич та фільм про місто на одному з каналів київського телебачення. Своєю чергою, Тарас Кучма попросив Віталія Кличка пожвавити потік київських школярів на екскурсії стежками Івана Франка.

Після споглядання панорами Дрогобича з вежі Ратуші Віталій Кличко у супроводі міського голови Тараса Кучми доповнив палітру вражень про місто оглядинами сакрального відділу музею «Дрогобиччина». Там саме вчора експонували виставку відреставрованих старовинних хоругв.

Джерело: ZiK