ДЮСШУчора, 1 серпня, у приміщенні Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи відбулася молитва та благословення початку ремонтних робіт, яку провів священнослужитель Катедрального собору Пресвятої Трійці УГКЦ о. Юрій Завійський

У звернені до присутніх, отець Юрій побажав усім, хто буде трудитися, виконувати роботи не тільки оперативно, але й якісно.

Священнослужитель поблагословив добрі наміри будівничих, побажав, аби Святий Миколай подарував дрогобичанам довгоочікуваний басейн.

За християнським обрядом, на завершення молитви та благословення, отець Юрій окропив приміщення свяченою водою.

За словами міського голови Тараса Кучми, басейн ДЮСШ є великою необхідністю для дрогобичан.

«Вода – це здоров’я. Влада міста найбільше зацікавлена, щоб наші діти зростали здоровими. Тому цей проект слугуватиме не одному поколінню», – заявив міський очільник.

У свою чергу, підрядник зобов’язався оперативно приступити до виконання робіт, адже залишилось менше п’яти місяців. Про щотижневий хід робіт підрядник інформуватиме першого заступника міського голови Ігоря Германа.

Нагадаємо, у Дрогобицькій ДЮСШ відбувається ремонт малого та великого басейнів. Відповідно до кошторисної документації, на чашу малого басейну з коштів місцевого бюджету виділено 350 тис. грн. Щодо кошторисної документації на ремонт великого басейну, то на нього виділено 15 350 тис. грн.., з них: 12 млн. грн.. – кошти з державного бюджету, 3 млн. грн.. – кошти з обласного бюджету, 350 тис. грн – кошти з місцевого бюджету. Роботи планують завершити до середини грудня поточного року.