У Дрогобичі тривають роботи з благоустрою Алеї пам’яті у парку Степана Бандери, присвяченої полеглим захисникам України

По всій довжині пам’ятної конструкції висадили квіти та облаштували місця під лампадки. На черзі – роботи з ландшафтного дизайну на клумбах, які планують викласти декоративним камінням, передає ДНК.

Як пише ДМР, роботи з озеленення та благоустрою Алеї пам’яті проводить Дільниця зеленого господарства КП «Служба муніципального управління».

Для цього було попередньо обговорено проект благоустрою Алеї та план виконання робіт, так як рідні полеглих Героїв поспішали приносити сюди квіти та лампадки. Сама ж металева конструкція арки рясно обвішана букетами та стрічками.

Для того, щоб благоустрій Алеї виглядав комплексно та гармонійно, по всій довжині арки висадили чорнобривці – як символ рідного дому та безмежної материнської любові.

Частину клумби затягнули сіткою, щоб убезпечити її від бродячих собак. Тут планують викласти дизайн з декоративних каменів.

Паралельно Дільниця зеленого господарства звертається до рідних та близьких полеглих Героїв та просить – не перевантажувати конструкцію арки масивними вінками, букетами та стрічками, адже вони в’януть та обшарпуються під вітром та дощем. Лампадки ж просять запалювати на плитах, які розмістили посеред кожної клумби, під портретами полеглих захисників.

Нагадуємо, міцна та велична 42-метрова арка, розміщена у парку Степана Бандери у Дрогобичі, символізує незламність кожного воїна, який не скорився перед ворогом, а захищав рідну землю до останнього подиху.