Для дрогобичанина Івана Буня, який воює на Куп’янському напрямку, потрібні кошти на автомобіль!

Уже два роки дрогобичанин Іван Бунь у лавах ЗСУ захищає Україну від російського окупанта у складі 77 бригади ДШВ. Зараз його підрозділ перебуває в одній з найгарячіших точок фронту на Куп’янському напрямку, і воїнам терміново потрібен автомобіль.

Дружина Івана Марія відкрила банку і від 15 квітня триває збір, та просувається він повільно: із необхідних 200 тис. гривень зібрано 55 тис. гривень, останні дні збір майже зупинився. А авто треба, як то кажуть, на вчора!

«Зараз тут дуже гаряче! Нам дуже потрібен автомобіль!», – написав Іван у нашу редакцію.

Іван Бунь народився в Дрогобичі, проживав на вулиці Лесі Українки, випускник школи №1. Після одруження переїхав з дружиною жити на вулицю Бориславську. На чоловіка вдома чекають дві маленькі донечки.

Не будьмо байдужими: у час, коли більшість дрогобичан готуються до Великодніх свят, щоб всією родиною піти святити паску, сім’я Бунь позбавлена цих звичайних людських радощів. Бо Іван за сотні кілометрів від рідних стоїть на сторожі наших мирних буднів у тилу, а  Марія Бунь сповнена тривоги за чоловіка та ще й змушена займатися збором на авто.

Підтримайте наших Захисників! Долучайтесь до збору! Кожна гривня важлива, бо нас читає дуже багато людей! І якщо кожен пожертвує по маленькій великодній пасочці, ми швидко закриємо потребу в автомобілі і тим самим зробимо свою пожертву на захист нашого воїна!

Посилання на банку

https://send.monobank.ua/jar/58aLHS2J9b

💳Номер картки банки

5375 4112 1718 4030

https://www.privat24.ua/send/1kvhj

Карта конверту 5168 7521 0256 8592

Джерело: Медіа Дрогобиччини