площа в ДрогобичіУ Дрогобичі відновили роботи з реконструкції центральної площі міста

«Розпочати роботи вирішили ще з лютого для того, щоб весною з настанням відповідних погодних умов можна було одразу приступати до замощення бруківкою площі Ринок, – прокоментували у прес-службі міськвиконкому передає

ДНК. – Тому зараз підрядною організацією проводяться роботи зі зняття шару асфальту, а опісля вистелятиметься основа з фракцій піску, щебеню та бетону.

Територію, на якій виконуються роботи, огородили задля безпеки руху містян.

Нагадаємо, загальна вартість усіх робіт з реконструкції площі планується в сумі 26 963 820 гривень, з них: 24 267 438 гривень – кошти з державного фонду регіонального розвитку, 2 696 382 гривень – кошти з місцевого бюджету.

На виконання робіт у 2017 році з фонду ДФРР було виділено 2 900 000 гривень, з місцевого бюджету – 1 000 000 гривень. У цьому році з державного фонду регіонального розвитку надійде 10 млн грн, а співфінансування з міського бюджету становитиме 1 млн 122 тис. грн.

На 2019 рік – завершальний рік реконструкції – для виконання робіт з державного та міського бюджетів буде виділено 12 млн грн.

Загалом за весь період реконструкції заплановано замощення площі новою бруківкою, облаштування фонтану, системи вуличного освітлення, зон відпочинку, розміщення лав, висадка декоративних дерев, озеленення.